Zoznam hier

VR hry - akčne

SUPERHOT VR - Akcia a boj

Lose track of what’s real. Commit yourself, body and mind. Confront the evocative, elegantly brutal world of SUPERHOT VR. Enemies pouring into the room from all sides, a dozen bullets coursing through the air.... wait. Something is different here....

VR hry - akčne

Fallout 4 VR - Akčná postapokaliptická hra

Fallout 4, legendárne post-apokalyptické dobrodružstvo od Bethesda Game Studios a víťaz viac ako 200 najlepších ocenení, vrátane DICE a BAFTA hry roka, prichádza v plnom rozsahu do VR.

VR hry - akčne

DOOM VFR - Akcia a boj

DOOM® VFR prináša rýchlo sa rozvíjajúcim fanúšikom hernej série lásku k virtuálnej realite. Hrať ako cybernetic survivor, ktorý je aktivovaný UAC v boji proti dažďovej invázii, udržiava poriadok a predchádza katastrofickému zlyhaniu v zariadení Marsu.

VR hry - akčne

Killing Floor: Incursion - Horor plný akcie

Killing Floor: Incursion je plne realizované, viachodinové, príbehovo riadené dobrodružstvo s ďalším nekonečným režimom. V režime sólo alebo co-op cestujete rôznym prostredím, od strašidelných fariem až po katakomby v Paríži, aby ste odhalili, kto ... alebo čo je za Zed hrozbou.

VR hry - akčne

Space Pirate Trainer - Akčné scifi

Space Pirate Trainer is the official trainer for wannabe space pirates on the HTC Vive. Pick up your blasters, put on your sneakers, and dance your way into the Space Pirate Trainer hall of fame.

VR hry - akčne

Batman™: Arkham VR - Krimi

Vyskúšajte si Gotham City očami najväčšieho detektíva sveta v úplne novom tajomstve Arkhamu. Úžasné dobrodružstvo.


VR hry - akčne

Operation Warcade VR - Akčné

Relive the experience of playing the classic war arcade in a totally amazing way, thanks to virtual reality and the innovative immersion system that will make it possible for you to travel inside the video game.

VR hry - akčne

Island 359 - Bojuj o prežitie s dinosaurami

Ostrov 359 je hra o prežitie vo virtuálnej realite pre zariadenia HTC Vive.Hráči budú používať zbrane, nože, upgrady a ďalšie nástroje nájdené na ostrove, aby prežili tak dlho, ako môžu. Boj proti hordám dinosaurov na nebezpečnom ostrove.

VR hry - akčne

Dark Legion VR - Akčná scifi hra

Dark Legion VR je strieľačka a magická hra. Môžete sa voľne pohybovať a teleportovať. Bojové scény, pokročilý dizajn hernej úrovne Vám prinesie naozajstný zážitok na dlhé hodiny.

VR hry - akčne

Serious Sam VR: The Last Hope - Akčná hra

Serious Sam je výstrel adrenalínu do srdca fanúšikov - strelcov po celom svete. Toto je vážne!


VR hry - akčne

Quanero VR - Akčný experiment

Quanero je experimentálny VR zážitok pre HTC Vive a Oculus Rift. Vaším cieľom je zistiť, čo spôsobilo násilný incident vo futuristickom bare manipuláciou času. Môžete spomaliť čas, obrátiť ho alebo ho zastaviť. Preskúmajte scénu a odhaľte pravdu.

VR hry - akčne

Spider-man: Homecoming - Akcia superhrdinu

Po prvýkrát sa môžete cítiť ako Spider-Man a uvidíte, aké to je byť najobľúbenejším superhrdinom na svete.VR hry - zábavné

The Lab - Zoznámenie sa s VR

Vitajte v laboratóriu, kompilácia experimentov VR v miestnosti VR, ktoré sú uložené vo vreckovom vesmíre v rámci Aperture Science. Opravte robota, bráňte hrad, osvojte si mechanického psa a ďalšie.

VR hry - zábavné

Job Simulator - Pracovný simulátor

Vo svete, kde roboty nahrádzajú všetky ľudské pracovné miesta, prejdite do "Simulátora práce", aby ste sa dozvedeli, aké to je "pracovať".

VR hry - zábavné

Rec Room - Hraj s priateľmi z celého sveta

Vitajte v Rec Room, spoločenskom klube virtuálnej reality, kde hráte aktívne hry s priateľmi z celého sveta. Prispôsobte si svoj vzhľad a potom sa zapojte do hry pre viacerých hráčov, ako je Paintball, 3D Charades a dokonca aj kooperačné dobrodružstvo. Príďte sa pripojiť k zábave.

VR hry - zábavné

NoLimits 2 Roller Coaster Simulation Demo - Jazda na dráhe

Toto je demo verzia NoLimits 2, najvyššej simulácie s horskou dráhou, ktorá vám umožní zažiť autentické vzrušenie z horskej dráhy. Vstúpte do najznámejších koliesok na svete a zažijte vzrušenie v reálnom čase.


VR hry - zábavné

Waltz of the Wizard - Kúzla a strašidelné mágie

Waltz Wizard je zážitok z virtuálnej reality, ktorý vám umožní cítiť, aké to je mať magické sily. Spojte tajomné prísady do varného kotla pomocou starého ducha zachyteného v ľudskej lebke. Uvoľnite kreatívne alebo deštruktívne čarodejníctvo naplno v interaktívnom virtuálnom svete.

VR hry - zábavné

Alice VR - Alenka v krajine zázrakov

Alice VR je jedinečná príbehom, poháňaná hra na prehliadky s hádankami navrhnutými tak, aby boli VR Experience. Alice in Wonderland je umiestnená na tajomnej planéte a inšpirovaná zvukovou stopou.VR hry - zábavné

Tilt Brush - Maľujte!

Šikmý štetec vám umožňuje maľovať v 3D priestore s virtuálnou realitou. Uvoľnite svoju kreativitu pomocou trojrozmerných ťahov štetcom, hviezd, svetla a dokonca aj ohňa. Vaša izba je vaše plátno. Vaša paleta je vaša predstavivosť. Možnosti sú nekonečné.


VR hry - zábavné

Star Wars: Droid Repair Bay - Oprav robotov

V hviezdnych vojnách: Droid Repair Bay od ILMxLAB potrebuje vašu pomoc. Opravte BB-8 a jeho priateľov droidov, každého s vlastnými jedinečnými osobnosťami, aby sa mohli vrátiť do boja proti prvému rádu.VR hry - zábavné

Jam Studio VR - Hudobný zážitok vo VR

Jam Studio VR je interaktívna hudobná aplikácia, ktorá umožňuje každému, v každom veku, vytvárať a prehrávať hudbu alebo byť DJom bez ohľadu na hudobné zážitky alebo schopnosti. Poskytuje tiež širokú škálu príležitostí pre zábavu, vzdelávanie a terapiu pre rodiny a jednotlivcov so špeciálnymi potrebami.

VR hry - zábavné

InMind - Oprav neuróny v mozgu

InMind je krátke vedecké dobrodružstvo. Je zábavné a precvičíte si svoj postreh.

VR hry - zábavné

The Body VR - Vizuálny koncert

Body VR: Cesta vnútri bunky je vzdelávacia skúsenosť virtuálnej reality.

VR hry - zábavné

Senza Peso - Meditačná plavba s krásnou operou

Ako duša prechádza do posmrtného života, Senza Peso vás pasuje na duchovnú cestu cez krásne temný svet stratených duší a vykúpenia.

VR hry - zábavné

3dSunshine - Tvorivá

3dSunshine isn't your everyday ordinary VR sandbox. We let you build epic space ships you can actually use in Space Engineers, and Minecraft castles in no time flat.

VR hry - Dobrodružné

Google Earth VR - Cestuj po svete

Aplikácia VR spoločnosti Google Earth vám umožňuje preskúmať svet z úplne nových perspektív vo virtuálnej realite. Prejdite sa po uliciach v Tokiu, stúpajte po Grand Canyone alebo si prechádzajte po Eiffelovej veži.

VR hry - Dobrodružné

BBC Home - Vesmírny zážitok

BBC Home vás postaví do centra príbehu na vesmírnej stanici a vezme vás na emocionálnu a osobnú cestu, ktorá prináša krásne a nezabudnuteľné chvíle vo vesmíre.

VR hry - Dobrodružné

Ocean Rift - Plávaj so žralokmi

Ocean Rift je prvým svetovým vodným safari parkom na svete. Preskúmajte živý podmorský svet plný života, vrátane delfínov, žralokov, kosatiek, korytnačiek, morských hadov, lúčov, manáčov, morských levov, veľrýb a dokonca aj dinosaurov!

VR hry - Dobrodružné

theBlu - Podmorský svet

Zažite úžas a veľkoleposť oceánu prostredníctvom série biotopov a stretnete sa tvárou v tvár s niektorými z najviac inšpiratívnych druhov na planéte.


VR hry - Dobrodružné

Freedom Locomotion VR - Zaujímavá skúsenosť s pohybom vo VR

Prejdite, jogujte, bežte, stúpajte a prechádzajte po celom rade miest a terénov v Demo Freedom Locomotion VR. Táto hra zobrazuje revolučný systém Freedom Locomotion, ktorý vám ponúka širokú škálu možností.

VR hry - Dobrodružné

Bigscreen

Bigscreen je aplikácia sociálnych virtuálnych desktopov pre Vive & Oculus Rift, ktorá vám umožní používať počítač vo VR. Zahrajte si obľúbené hry s počítačom, zúčastnite sa virtuálnej LAN party, kresliť 3D značky, sledovať filmy s priateľmi vo virtuálnom divadle alebo si vyskúšať táborák.

VR hry - Dobrodružné

Destination Pluto - Vesmírny zážitok

Prejdite sa na Plute! Na základe skutočných obrázkov a údajov z misie Nové horizonty NASA Destination Pluto: VR Experience je úžasná 3D exkurzia virtuálnej reality na povrchu planéty X.


VR hry - Detské

Butterfly moment - Pre detičky

Chytajte pekné motýle a obdivujte nádherné výhľady. Relaxujte, oddýchnite si a nechajte sa viesť.
VR hry - Detské

VR Funhouse - Súťaže pre deti

Zažijte virtuálny karneval plný zábavy a hier. Buďte lukostrelec s horiacimi šípmi. Otestujte svoje schopnosti na streľbu z cieľa. A ešte oveľa viac zábavy.VR hry - Detské

Mouse Playhouse - Logická hra pre deti

Mouse Playhouse je veselá logická hra VR, v ktorej manipulujete s predmetmi, aby ste vyriešili hádanky a viedli svoje myši smerom k syru. V Mouse Playhouse môžete tiež hádzať predmety, hrať basketbal, šípky a dokonca hrať na xylofón.

VR hry - Detské

SHIP AHOY - Hra pre deti

Hlavným cieľom hry je riadiť vaše plavidlo po mori, trafiť s delom nepriateľov a vyhnúť sa ich strelám.
VR hry - Detské

Allumette - Krátky 3D príbeh o rodičovskej láske

Allumette rozpráva príbeh o láske a hlbokej väzbe medzi mladou dievčinou a jej matkou.


VR hry - Detské

Candy Kingdom - Kráľovstvo sladkostí

Kandizované kráľovstvo je nádherná strieľačka VR candy! Kráľovstvo potrebuje nového kráľa!VR hry - Detské

Egg Time - Chytaj vajíčka

Chytajte vajíčka, ale pozor, musíte si poradiť s bombami.
VR hry - Detské

Maze Roller - Detská hra s labyrintom

Zoznámte sa s Bernardom. Je to potkan. Užíva si život, ale čo miluje najviac, je syr. Aby sa k nemu dostal, potrebuje vašu pomoc.


VR hry - Detské

Mervils: Adventure - Dobrodružstvo a akcia

Mervils je špeciálne pre VR s viac ako 6-8 hodín hry. V Merville máte úlohu poraziť Balazara - zlo a zachrániť štyri malebné Mervilové svety pred hroziacim zničením.


VR hry - Športové

Fancy Skiing

Fancy Skiing je vyvinutá spoločnosťou HashVR Studio postavenou na Unity Engine. Štruktúra hry je založená na skutočnom lyžovaní, v ktorom hráči používajú kľučky , aby získali silu a sklonili sa doľava alebo doprava, aby ovládali smer, čo hráčom prináša silné ponorenie.

VR hry - Športové

Final Soccer VR

Final Soccer VR je futbalový simulátor určený špeciálne pre virtuálnu realitu. Ponúka neuveriteľný zážitok brankára (VIVE / OCULUS) alebo útočníka (VIVE).


VR hry - Športové

Goalie Challenge - Hokej

Pociťujte šialený let puku priamo na vašu hlavu, v tomto zábavnom a rýchlo sa rozvíjajúcom simulátore brankára VR. Priestorový zvuk a vibrácie Vám poskytnú realistický zážitok z hokejovej brány.

VR hry - Športové

VR Ping Pong - Šport /ping pong/

VR Ping Pong je prvý simulátor, ktorý vďaka technológii VR a pomocou regulátorov SteamVR prináša do vášho salónika stolík s pingpongom. Vďaka použitiu stupnice 1: 1 s virtuálnou realitou budete mať v skutočnosti pocit ping pongu.

VR hry - Športové

Šport /golf/

World of Golf je hra na virtuálnu realitu, ktorá vám umožní hrať golf priamo doma. Hrajte si náš 18-jamkový kurz bez opustenia obývacej izby. S plnou kyvadlovou fyzikou máte úplnú kontrolu nad každým výstrelom.

VR hry - Športové

Hoops VR - Basketball

Obruče VR sú špeciálne navrhnuté pre HTC Vive, takže môžete žiť s konečnou výzvou na basketbal. Použite ovládacie prvky pohybu a strieľajte na obruče tak prirodzene, ako by ste boli na basketballe. Súťažte online na vrchole globálnych leaderboardov, ako aj lokálne proti svojim priateľom.

VR hry - Hororové

Arizona Sunshine - Zombie horor za denného svetla

Arizona Sunshine vás postaví uprostred apokalypsy zombie. Ovládajte zbrane s pohybmi v reálnom živote, slobodne preskúmajte postapokalyptický svet a ukážte svoje schopnosti k prežitiu vo VR - uvedenie mŕtvych späť do pokoja je viac vzrušujúce ako kedykoľvek predtým.

VR hry - Hororové

Paranormal Activity: The Lost Soul - Horor ako ho poznáte. Ale vo VR

Vyrobený z koncepcie VR, "PARANORMAL ACTIVITY: THE LOST SOUL" vás ponorí do strašidelného realistického prostredia s prehnanou atmosférou a potrebou prežiť. S veľmi obmedzeným usmerňovaním vám váš voľný pohyb umožňuje objaviť tajomstvá, ktoré ležia v tomto dome hrôzy.

VR hry - Hororové

Fovos - Zombie horor

Fovos je post-apokalyptický horor, v ktorom bojujete o prežitie.

VR hry - Hororové

The Bellows - Horor

The Bellows je zážitok VR určený na hranie ako interaktívny film. Ponorte sa do sveta nočných príšer a strachu a zistite, aká môže byť skutočne strašná minulosť.VR hry - Logické

Belko VR: Escape Room - Vyrieš úlohy v miestnosti a preži!

Pri skúmaní tém v BELKO EXPERIMENTe vyvolá otázku: "Čo to znamená prežiť v práci?" Hráči sú vyzvaní, aby vyriešili sériu náročných hádaniek, aby mohli utiecť pred svojou kanceláriou pred mikročipom v ich hlave, ktorý exploduje.

VR hry - Logické

Escape!VR -Above the Clouds - Vyrieš úlohy v miestnosti a preži!

You find yourself locked in above the clouds - in a penthouse! Can you escape the building?

VR hry - Logické

Deserving Life - Musíš uniknúť...

Deserving Life je virtuálna realita určená pre HTC Vive. V tejto hre sa snažíte uniknúť z miestnosti. Hru vytvorilo niekoľko študentov z Hagenbergského kampusu univerzity Applied Sciences Upper Austria. Dokážete nájsť únik zo svojho trápenia?